فناوري ارتباطات و مديريت اطلاعات

صفحه اول دفتر نمودار سازماني برنامه هاي عملياتي مدير و اعضاي دفتر فناوري آمار كتابخانه مركزي سامانه اطلاعات مكاني سامانه مدیریت اسناد

فناوري

صفحه اول فناوري آيين نامه، بخشنامه، استاندارد خط مشي امنيت اطلاعات گروه مدیریت اسناد پروژه های در دست اقدام تازه هاي فناوري اخبار فناوري شركت سايت هاي مرتبط

 
 
  خانه arrow تازه هاي فناوري arrow پلیس فتا 3 هزار معلم را آموزش می‌دهد  
پلیس فتا 3 هزار معلم را آموزش می‌دهد چاپ ارسال به دوست

معاون فعالیت‌های دانش‌آموزی سازمان دانش‌آموزی گفت:‌ تفاهمنامه‌ای را با پلیس فتا به‌منظور ارائه آموزش‌های لازم به دانش‌آموزان در بحث آسیب‌های فضای مجازی منعقد کرده‌ایم.


 اردشیر دهقانی در پاسخ به این پرسش "در ارتباط با مصونیت دانش‌آموزان در برابر آسیب‌های فضای مجازی چه برنامه‌هایی را دارید؟" اظهار داشت: سازمان دانش‌آموزی با پلیس فتا تفاهمنامه‌ای را منعقد کرده است تا در بحث آسیب‌های فضای مجازی با این سازمان همکاری کنند.

وی افزود:‌ برای ۳ هزار نفر از مربیان سازمان دانش‌آموزی، کارگاه مهارت اجتماعی فضای مجازی،‌ فرصت‌ها وتهدیدها را برگزار خواهیم کرد و پلیس فتا محتوای لازم را در این زمینه تهیه کرده و اساتید آنها در این کارگاه‌ها برای آموزش مربیان سازمان دانش‌آموزی حضور می‌یابند.

معاون فعالیت‌های دانش‌آموزی سازمان دانش‌آموزی بیان کرد:‌ مربیان سازمان دانش‌آموزی برای آشنایی با آسیب‌های فضای مجازی مورد آموزش قرار می‌گیرند و از تاریخ اول مهر با هدف‌گذاری ۱۰۰ هزار نفر از دانش‌آموزان، آموزش‌های لازم توسط مربیان ارائه خواهد شد همچنین کتاب فضای مجازی، فرصت‌ها و تهدیدات در حوزه دانش‌آموزی و مربیان تهیه شده است که در اختیار آنها قرار خواهد گرفت.

دهقانی عنوان کرد: کارگاه مهارت‌های اجتماعی فضای مجازی ویژه دانش‌آموزان دوره متوسطه اول و دوم برگزار می‌شود و از اول مهر پلیس فتا در مدارس ابتدایی، متوسطه اول و دوم حضور می‌یابد و به دانش‌آموزان عضو تشکیلات پیشتازان و فرزانگان نسبت به آسیب‌های فضای مجازی آموزش‌های لازم را ارائه می‌کند.

منبع: تسنیم

نام کاربری

کلمه عبور

مرا به ياد داشته باش
فراموش کردن کلمه عبور

استفاده از انوار روح بخش خورشید بسیار منطقی تر و مطلوب تر از نور مصنــوعی است پس پرده ها را کنار بزنید و از نور طبیعی بهره گیرید