خانه arrow اخبار arrow مناسبت ها arrow مناسبت ها arrow پيام مديرعامل شركت برق منطقه اي مازندران و گلستان بمناسبت آغاز سال 1396  
پيام مديرعامل شركت برق منطقه اي مازندران و گلستان بمناسبت آغاز سال 1396 چاپ ارسال به دوست

 مهندس حسين افضلي رئيس هيئت مديره و مدير عامل شركت برق منطقه اي مازندران وگلستان بمناسبت آغاز سال 1396 پيامي را خطاب به مردم شريف اين مناطق ايراد كردند. متن پيام چنين است:

در سالی که گذشت، با همه فراز و نشيب‌هايش سالي سرشار از سازندگي در عرصــه داخلي و اقتدار و سربلندي در پهنه بين‌المللي براي كشور عزيز جمهوري اسلامي ايران بود.

خداوند را شاكريم كه به ما توفيق خدمت در اين ميدان سازندگي عطا فرمود تا سهمي هر چند اندك در اين جهاد عظيم بر عهده داشته باشيم. و باز هم قادر بي همتا را ‌سپاس مي نهيم كه به همه مافرصت خدمت عطا فرمود تا در حد توان دين خود را در قبال مردم خوب استان‌هاي مازندران و گلستان ادا نماييم.

در ايام نوروز سال 1396 ، كاركنان خدوم و پرتلاش صنعت برق مازندران وگلستان اعم ازمسئولين، مديران وكارشناسان اين صنعت درشركت هاي توليد ،برق منطقه اي وتوزيع بصورت كشيك شبانه روزي وآماده باش كامل تمام توان خود را بكاربستند تا برق مورد نياز اين دواستان با مشكلاتي مواجه نشده وآسايش خاطر مردم شريف اين مناطق به ويژه مهمانان عزيز نوروزي تامين گردد .

اميدوارم درسال جدید بتوانیم با نصب العین قرار دادن رهنمودهای مقام معظم رهبری به‌ویژه در راستاي تحقق اقتصاد مقاومتی،توليدواشتغال فصل نوینی از توسعه زیرساخت‌های صنعت برق را در اين دو استان با رويكرد مدیریت بهینه مصرف برق شروع نمايیم تا امکان ارايه خدمات مستمر و مطمئن برق را برای شهروندان عزیز در تمامي شهرها و روستا هاي اين مناطق فراهم نمائيم.

نام کاربری

کلمه عبور

مرا به ياد داشته باش
فراموش کردن کلمه عبور

لامپ های رشته ای یا حبابی بیش از 95 درصد انرژی را به طور مستقیم به گرما و تنها 5 درصد آن را به نور تبدیل می کنند پس بیندیشیم سپس استفاده کنیم