پرتال شرکت برق منطقه‌ای مازندران

/ زیر سایت ها / حوزه مدیرعامل / پایگاه خبری روابط عمومی / اخبار و رویدادها / برگزاری مراسم گرامیداشت چهلمین سال پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران در برق منطقه ای مازندران

برگزاری مراسم گرامیداشت چهلمین سال پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران در برق منطقه ای مازندران

اخبار و رویدادها
1397/11/24 - 09:16
برگزاری مراسم گرامیداشت چهلمین سال پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران در برق منطقه ای مازندران

مراسم گرامیداشت چهلمین سال پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران و همچنین مراسم شهادت حضرت زهرا (س)  در محل نمازخانه شرکت با قرائت چند آیه از کلام ا.. مجید و زیارتنامه  حضرت زهرا سلام الله علیها  توسط رستخیز فرماندهی محترم پایگاه آغاز گردید .
در بخش بعدی مراسم گروه سرود دانش آموزی از آموزش و پرورش ناحیه دو ساری به اجرای چند قطعه از سرود های پیروزی انقلاب پرداختند و حال و هوای مراسم را عطر و بوی انقلابی بخشیدند.

در ادامه حجت الاسلام والمسلمین دکتر خطی استاد حوزه و دانشگاه سخنان خود را در رابطه با چگونگی شکل گیری انقلاب اسلامی، پیوند و انس و الفت مردم با امام راحل، مقاومت و ایستادگی و استواری مردم و امام در پیمودن این راه بزرگ اشاراتی داشتند ایشان همچنین به اتحاد و همدلی مردم و همبستگی با نظام اسلامی در برابر بیگانگان و استکبار جهانی نکاتی را بیان نمودند و فرمودند که با توکل به خداوند متعال و اتحاد و همدلی و گوش دادن به فرمان رهبر معظم انقلاب بر مشکلات و دسیسه های دشمنان فائق خواهیم آمد.

بازدید: 394