/ زیر سایت ها / حوزه مدیرعامل / پایگاه خبری روابط عمومی / اخبار و رویدادها / عناوین روزهای هفته صرفه‌جویی در مصرف آب و برق اعلام شد

عناوین روزهای هفته صرفه‌جویی در مصرف آب و برق اعلام شد

اخبار و رویدادها
1399/03/31 - 12:54
عناوین روزهای هفته صرفه‌جویی در مصرف آب و برق اعلام شد

به گزارش روابط عمومی شرکت برق منطقه ای مازندران وگلستان ، عناوین روزهای هفته صرفه‌جویی و دستورالعمل اجرایی آن در مصرف آب و برق سال جاری به شرکت‌های زیرمجموعه وزارت نیرو ابلاغ شد.

نزدیک به سه دهه است که اول تا هفتم تیرماه هر سال، هفته صرفه‌جویی در مصرف "آب" نام گذاری شده است و فصل گرما تداعی کننده مباحثی چون تبخیر، کم‌آبی، صرفه‌جویی و... بوده است، اما به منظور وفاق و هماهنگی در ارکان وزارت نیرو و لزوم توجه همگانی، امسال این هفته با نام هفته صرفه‌جویی در مصرف آب و برق نامگذاری شده است.

افزایش آگاهی عمومی و ایجاد انگیزه و علاقه‌مندی برای مدیریت مصرف آب و برق محورهایی هستند که رسانه‌های همگانی می‌توانند پیرامون آن‌ها اطلاع‌رسانی کنند و مردم را از مشکلاتی که در اثر مصرف بی رویه با آن ها دست به گریبان می‌شوند، بیشتر آگاه کنند.

امسال با توجه به همه‌گیری بیماری کرونا و لزوم اهتمام بیشتر مردم به بهداشت فردی، میزان مصرف آب به شدت افزایش یافته است بنابراین نیازمند توجه جدی همگان به مدیریت مصرف آب و برق هستیم.

    

 دستور العمل اجرایی هفته صرفه‌جویی در مصرف آب و برق (مدیریت مصرف) یکم تا هفتم تیرماه 1399

بازدید: 252