پرتال شرکت برق منطقه‌ای مازندران

/ زیر سایت ها / حوزه مدیرعامل / پایگاه خبری روابط عمومی / اخبار و رویدادها / بازدید مدیر عامل شرکت برق منطقه ای مازندران و گلستان از ایستگاه 230 کیلوولت بهشهر

بازدید مدیر عامل شرکت برق منطقه ای مازندران و گلستان از ایستگاه 230 کیلوولت بهشهر

اخبار و رویدادها
1399/04/08 - 12:02
بازدید مدیر عامل شرکت برق منطقه ای مازندران و گلستان از ایستگاه 230 کیلوولت بهشهر

به گزارش روابط عمومی شرکت برق منطقه ای مازندران و گلستان مهندس حسین افضلی از مراحل  عملیاتی پیشرفت ایستگاه 230 کیلوولت بهشهر بازدید به عمل آورد.

 در این بازدید که به همراه معاون طرح و توسعه و مشاور و پیمانکار این پروژه صورت گرفت، مهندس حسین افضلی به بررسی تعداد فیدرهای خروجی این ایستگاه،  نحوه  کاهش بار ایستگاه 230 کیلوولت دهک و افزایش بار ایستگاه 230 کیلوولت بهشهر پرداخت و با تاکید بر رعایت اصول ایمنی ،با اشاره به ایام فصل گرما و پیک بار خواستار به اتمام رسیدن این پروژه در زمان مقرر گردید.

شایان ذکر است این ایستگاه دارای یک دستگاه ترانسفورماتور به ظرفیت 160 مگاولت آمپر به همراه 6 فیدر خروجی می باشد که  65 درصد روند اجرایی آن به اتمام رسیده و اعتبار مورد نیاز جهت خاتمه آن مبلغ چهارصد میلیارد ریال برآورد می شود.

 پایداری شبکه انتقال، تامین نیاز مصرف منطقه بهشهر، کاهش تلفات شبکه انتقال و فوق توزیع و تعدیل بارگذاری پست های انتقال مجاور از اهداف و اثرات اجرایی این پروژه می باشد.

          

بازدید: 784