پرتال شرکت برق منطقه‌ای مازندران

/ زیر سایت ها / حوزه مدیرعامل / پایگاه خبری روابط عمومی / اخبار و رویدادها / آغاز پویش «من ماسک میزنم» در شرکت برق منطقه ای مازندران وگلستان

آغاز پویش «من ماسک میزنم» در شرکت برق منطقه ای مازندران وگلستان

اخبار و رویدادها
1399/04/22 - 10:28
آغاز پویش «من ماسک میزنم» در شرکت برق منطقه ای مازندران وگلستان

با تاکید مقام معظم رهبری (حفظه اله تعالی)،پویش «من ماسک میزنم» با هدف ترویج فرهنگ استفاده از ماسک، برای مقابله با شیوع ویروس کرونا با مشارکت همکاران در سطح شرکت برق منطقه ای مازندران و گلستان  آغاز گردید.

به گزارش روابط عمومی شرکت برق منطقه ای مازندران و گلستان، با بحرانی شدن وضعیت ویروس کرونا در سطح استان مازندران ، پویش «من ماسک میزنم» در شرکت برق منطقه ای مازندران وگلستان، همگام با سایر نهادها و سازمان ها با توزیع ماسک در سطح شرکت و با هدف تشویق همکاران  وهمچنین طراحی و تراکت های آموزشی در فضای مجازی  به استفاده از ماسک آغاز شد.

این پویش در راستای آگاه سازی افراد و عموم همکاران با محوریت ارتقای سطح مشارکت آنان در رعایت پروتکل های بهداشتی در خانه و محیط اجتماعی و ضرورت استفاده از ماسک در اماکن عمومی و اداری آغاز شده است.

شایان ذکر است همزمان با آغاز پویش استفاده ار ماسک، عملیات ضدعفونی،پایش مداوم وضعیت سلامت کارکنان و پرسنل وسایر اقدامات کنترلی نیز به صورت مستمر انجام می شود.

 

بازدید: 2196