برگزاری جلسات نیازسنجی پژوهشی سال1400 شرکت برق منطقه‌ای مازندران و گلستان

اخبار و رویدادها
1400/01/22 - 06:56
چاپ
برگزاری جلسات نیازسنجی پژوهشی سال1400 شرکت برق منطقه‌ای مازندران و گلستان

جلسات نیاز سنجی پژوهشی سال 1400 با حضور معاونت‌ها،دفاتر و امورهای شرکت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت برق منطقه‌ای مازندران و گلستان،  نشست علمی و پژوهشی توسط دفتر تحقیقات و کنترل کیفیت تجهیزات با معاونت‌ها،دفاتر و امورهای شرکت با هدف تعیین نیازهای پژوهشی سال 1400 با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار گردید.

مدیر دفتر تحقیقات و کنترل کیفیت تجهیزات شرکت بیان کرد، از آنجایی که برنامه‌ریزی و اولویت‌بندی همه‌ی امور از جمله تحقیق و پژوهش با توجه به اهمیت و ضرورت آن  گامی اساسی محسوب می‌شود. به همین منظور ضمن ارسال فراخوان اولویت پژوهشی سال 1400، سلسله نشست‌های علمی پژوهشی با واحد‌های مختلف شرکت به منظور تبیین اهداف و رویکرد‌ها و تکنیک‌های مورد نیاز جهت تعیین نیازهای پژوهشی شرکت و اولویت‌بندی آنها برگزار گردید.

مهندس فردین عنایتی کلیجی اظهار داشت: در این نشست‌ها ضمن ارایه و بررسی گزارش عملکرد حوزه تحقیق و پژوهش شرکت، نسبت به بررسی اولویت‌های پژوهشی و پروژه‌های خاتمه یافته و در دست اقدام سایر شرکت‌های برق کشور اقدام شد.

وی بیان داشت: معاونین، مدیران و کارشناسان متخصص حاضر در این جلسات نقطه نظرات خود را در خصوص پروژه‌های جاری و دغدغه‌ها و چالش‌ها و مشکلات حوزه فعالیت خود مطرح نمودند و در این خصوص بحث و تبادل نظر گردید.

شایان ذکر است پس از اخذ نیازهای پژوهشی در قالب فرم RFP، موارد در جلسات کارگروه‌ها، کمیته‌های تخصصی و کمیته تحقیقات شرکت بررسی و پس از تعیین اولویت، موارد به شرکت توانیر جهت اخذ سایر مجوزها اقدام خواهد شد.

 

بازدید: 222