پرتال شرکت برق منطقه‌ای مازندران

/ زیر سایت ها / حوزه مدیرعامل / پایگاه خبری روابط عمومی / اخبار و رویدادها / پیام تبریک مدیرعامل شرکت برق منطقه ای مازندران و گلستان به مناسبت روز کارگر

پیام تبریک مدیرعامل شرکت برق منطقه ای مازندران و گلستان به مناسبت روز کارگر

اخبار و رویدادها
1400/02/11 - 06:14
پیام تبریک مدیرعامل شرکت برق منطقه ای مازندران و گلستان به مناسبت روز کارگر
 
مدیرعامل شرکت برق منطقه ای مازندران و گلستان با صدور پیامی، فرا رسیدن روزکارگر را به جامعه کارگری این شرکت تبریک گفت. 
به گزارش روابط عمومی شرکت برق منطقه ای مازندران و گلستان، متن پیام مهندس حسین افضلی بدین شرح است:
یازدهمین روز از اردیبهشت ماه در تقویم ملی کشور عزیزمان ایران اسلامی و اولین روز از ماه می در تقویم میلادی «روز کارگر» نامیده شده است. کار و تلاشی که طبق احادیث و روایات ، به عنوان عملی دنیوی و اخروی پاداش و ثواب بسیار دارد و حتی کارگر همچون جهادکننده در راه خدا دانسته شده است . در سخن گوهربار امام معصوم امام صادق (ع)هم در این باره آمده است: " کسی که برای تأمین معاش و مایحتاج زندگی خانواده‌اش تلاش کند، مانند رزمنده‌ای است که در راه خدا می‌جنگد" و بسیاری دیگر از این سخنان ارزشمند و ماندگار که درباره ارزش کار و کارگر گفته شده است. 
امروزه، نقش و اهمیت نیروی انسانی در فرایند تولید و ارائه خدمات در جوامع بشری به عنوان مهم‌ترین عامل مشخص شده‌است .در دنیایی که نیروی کار ساده گذشته به سرمایه انسانی تکامل یافته و فاکتور اصلی توسعه، پیشرفت و آبادانی جوامع بشری شده است؛ کارگران، بازوان توانمندی هستند که چرخ های تولید وصنعت را به حرکت در میاورند و رکن اصلی توسعه و تولید محسوب می شوند.
اکنون و در شرایطی که اعمال تحریم های ظالمانه، سختی های زیادی برای مردم عزیزمان بوجودآورده است، کارگران، این بازوان توانمند عرصه تولید و خدمت با وجود تمام تنگناها از هیچ کوششی برای رشد، تعالی و توسعه ایران اسلامی دریغ نمی کنند.
بی شک در جنگ اقتصادی که دشمن قصد به زانو در آوردن ما را دارد، بخش اعظمی از موفقیت ها و دستاوردهای عرصه تولید داخلی و توانمندی های موجود کشور را مرهون تخصص، استقامت، کار و تلاش جهادی و انقلابی کارگرانی می دانیم که در خط مقدم جنگ اقتصادی کشور، پشتیبان اقتصاد ملی و مولد تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی بوده و هستند.
سرمایه های انسانی که خالصانه ترین خدمت و تخصص را با کمترین توقع و در سخت ترین شرایط  به منصه  ظهور رساندند . در تولید و صنعت خوش درخشیدند ، چراغ پرفروغ رونق تولید شدند و نقشه های دشمن را نقش برآب کردند. 
به یقین در سالی که در پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب سال «تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها» نامگذاری شده است ، کارگران این قشر زحمتکش جامعه و رکن اصلی تولید، امسال هم با همان اراده سترگ و پرامیدتر از همیشه، راه پرافتخار گذشته را ادامه داده و در سایه پشتیبانی ها و به برکت مجاهدت ها، ایثارگری ها، اندیشه خلاق و نبوغ سرشار، شور و نشاط و قوت و قدرت خود، نقش خود  را در راه تحقق شعار سال و بی‌اثر ساختن تحریم‌های ظالمانه و توطئه‌های دشمنان به شایستگی ایفا می کنند.
اکنون که ویروس کرونا بسیاری از فعالیت های اقتصادی را متاثر ساخته، کارگران، این نیروهای وفادار به نظام و انقلاب و قشر سودمند، مقتدر و مولد جامعه، با تمام توان ایستادگی کردند و اجازه ندادند چرخ های بخش تولید وصنعت متوقف و کشور دچار کمبود در بخش های مختلف شود.
اینجانب ضمن گرامیداشت فرا رسیدن هفته «کار و کارگر» این روز و مناسبت را به جامعه فهیم کارگری استان های سرسبز و لاله خیز مازندران و گلستان تبریک عرض نموده و از خداوند قادر متعال، سعادت و سربلندی همگان را در راە آبادانی و پیشرفت همە جانبە کشور همیشه سرفرازمان، ایران،  خواستارم.
در پایان، از تمامی کارگران صنعت برق ایران اسلامی به ویژه کارگران شریف و فهیم شاغل در صنعت برق مازندران و گلستان نیز، که با وجود شرایط کرونا با همت والای وصف ناشدنی و با بهره گیری از مهارت، تخصص، توانمندی و هوش و درایت بی نظیر خویش، برای تداوم و حرکت بی وقفه چرخ صنعت برق این دو استان، از هیچ تلاشی فرو گذاری ننمودند، تشکر و قدردانی می کنم و در این ماه پربرکت و در آستانه شب های پرفیض قدر، برای همه ی کارگران عزیز و شریف  شرکت برق منطقه ای مازندران و گلستان سلامت و تندرستی و شادی و نشاط آرزومندم .
 
بازدید: 128