پیام مهندس حسین افضلی به مناسبت فرارسیدن 27 اردیبهشت روز روابط عمومی و ارتباطات

اخبار و رویدادها
1400/02/27 - 07:03
چاپ
پیام مهندس حسین افضلی به مناسبت فرارسیدن 27 اردیبهشت روز روابط عمومی و ارتباطات

 مدیرعامل شرکت برق منطقه ای مازندران وگلستان، همزمان با 27 اردیبهشت،در پیامی این روز رابه همه دست اندرکاران عرصه روابط عمومی و ارتباطات تبریک گفت.متن پیام بدین شرح است:  

بنام خداوند بخشنده مهربان

27 اردیبهشت ماه تداعی گر اهمیت و نقش بسزای صنعت اطلاعات و روابط در دنیای ارتباطات است که امروزه روابط عمومی را به قلب تپنده مجموعه های گوناگون بدل کرده است

نامگذاری روزی به نام ارتباطات و روابط عمومی نشان از نقش پر اهمیت آن در دنیای کنونی بوده و این رویداد را فرصت مغتنمی برای پاسداشت تلاش های همه فعالان عرصه ارتباطات و روابط عمومی است.

دنیای امروز ، دنیای ارتباطات است و نقش همه دست اندرکاران این حوزه بخصوص اصحاب رسانه با ایجاد فضایی شفاف برای اطلاع رسانی صحیح و ایجاد ارتباطات اثر بخش بین مردم و سازمان ها انکار ناپذیر بوده و قابل تقدیر است.

بی شک یکی از شاخص های مدیریت افکار در مجموعه های مختلف برخورداری از یک روابط عمومی پویا و کارآمد است. روابط عمومی از طریق استراتژی موثر ارتباطی می تواند مشارکت و اعتماد همگان را نسبت به مجموعه خود ایجاد نماید.

لذا روابط عمومی به عنوان مرکز انتقال انتشار و بازتاب دهنده اخبار و اطلاعات نقش مهم ، موثر و حیاتی در پویایی و سرزندگی سازمان به عهده خواهد داشت.

ما نیز بر این باوریم که روابط عمومی پل ارتباطی مستحکم میان دستگاه ها و هرساختار سازمانی با افکار عمومی جامعه است.

در پایان فرصت را مغتنم شمرده و روز روابط عمومی را خدمت همه دست اندرکاران عرصه روابط عمومی و ارتباطات بلاخص عزیزان فعال  در روابط عمومی صنعت برق استان مازندران و گلستان ، تبریک گفته و از درگاه خداوند متعال ، توفیق روز افزون همه همکاران را در خدمت به ملت شریف ایران اسلامی خواستارم.

حسین افضلی

رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل

بازدید: 168