پرتال شرکت برق منطقه‌ای مازندران

/ زیر سایت ها / حوزه مدیرعامل / پایگاه خبری روابط عمومی / اخبار و رویدادها / لزوم بهره‌گیری روابط عمومی‌ها از تکنولوژی و فناوری‌های نوظهور

لزوم بهره‌گیری روابط عمومی‌ها از تکنولوژی و فناوری‌های نوظهور

اخبار و رویدادها
1400/02/29 - 10:10
لزوم بهره‌گیری روابط عمومی‌ها از تکنولوژی و فناوری‌های نوظهور

مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای مازندران و گلستان تأکید کرد:

لزوم بهره‌گیری روابط عمومی‌ها از تکنولوژی و فناوری‌های نوظهور

به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی، مهندس حسین افضلی مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای مازندران و گلستان و موسویون معاون منابع انسانی شرکت با حضور در دفتر روابط عمومی، با مدیریت و کارکنان آن دفتر دیدار و گفتگو کردند و از اقدامات شایسته آنان تقدیر به عمل آوردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت برق منطقه‌ای مازندران و گلستان، در این دیدار مهندس افضلی در سخنانی گفت: روابط عمومی پل ارتباطی است که به‌عنوان واسطه اثرگذار، درون و بیرون یک سازمان را به هم مرتبط می‌سازد و درواقع سعی می‌نماید در قالب یک تلاش برنامه‌ریزی‌شده و هوشمندانه سازمان و مخاطبان را در یک کنش و واکنش متقابل به یک نقطه تعاملی‌،تفاهمی و مشارکتی نزدیک سازد. مهندس افضلی عاملیت و قابلیت را به‌عنوان دو محور اساسی در گردش چرخ‌های فعالیت روابط عمومی ذکر کرد و گفت: درواقع بدون حضور یکی از این دو محور امکان موفقیت روابط عمومی‌ها وجود نخواهد داشت.

 وی افزود: هماهنگی با سرعت تحولات ارتباطی و فن‌آورانه، برقراری ارتباط دوسویه و تعاملی بین مسئولان و مردم، داشتن ارتباط مؤثر با رسانه‌ها، هم‌اندیشی با اهالی رسانه، نخبگان و اقشار مختلف جامعه، ایفای نقش راهبردی و مشاوره‌ای، توجه به روابط سازمانی، داشتن برنامه منسجم برای شرایط عادی و بحران و تبیین خدمات دولت و اقناع افکار عمومی می‌تواند روابط عمومی‌ها را به واحدهایی پویا، هوشمند و تأثیرگذار تبدیل کند.

وی اظهار داشت: در عصر حاضر نقش‌آفرینی و جایگاه ویژه روابط عمومی در سازمان‌ها با بهره‌گیری از تکنولوژی و فناوری‌های نوظهور و دقت و سرعت در امر اطلاع‌رسانی و ارتباط موفق با مخاطبان بیش‌ازپیش اهمیت دارد.

مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای مازندران و گلستان خاطرنشان کرد: روابط عمومی هوشمند و به‌روز ، این فرصت را به هر مجموعه‌ای می‌دهد تا ضمن دریافت مطالبات جامعه هدف و مخاطبان خود از یک‌سو، خدمت و وظایف سازمان خود را به‌درستی به مردم اطلاع‌رسانی کرده و از توان، ظرفیت و جایگاه رسانه‌ها برای آگاهی بخشی عمومی بیشتر بهره ببرد.

وی بابیان این مطلب که روابط عمومی‌ها ازنظر شکل و محتوا در حال تغییر و تحول هستند و کاربردهای آن دانش‌بنیان شده است افزود: امروزه مشاغل دانش‌بنیان عامل تحول‌اند و مدیران با درک جایگاه روابط عمومی‌ها باید از این نهاد به‌خوبی برای رسیدن به اهداف سازمانی استفاده کنند. وی بیان داشت: روابط عمومی‌ها باید به دنبال استفاده از فناوری و دانش نوین در کار خود باشند زیرا  جهان آینده دنیای فناوری است و غفلت از این امر مهم موجب عقب‌ماندگی خواهد شد.

در پایان مهندس حسین افضلی مدیرعامل ومهندس موسویون معاون منابع انسانی  شرکت برق منطقه‌ای مازندران و گلستان با اهدا لوح تقدیر از رستخیز سرپرست وکارکنان دفتر روابط عمومی شرکت تقدیر و تجلیل نمودند.

   

    

   

       

   

   

  

 

 

 

بازدید: 160