پرتال شرکت برق منطقه‌ای مازندران

/ زیر سایت ها / حوزه مدیرعامل / پایگاه خبری روابط عمومی / اخبار و رویدادها / پیام مهندس حسین افضلی به مناسبت حماسه سوم خرداد(سالروز آزادسازی خرمشهر)

پیام مهندس حسین افضلی به مناسبت حماسه سوم خرداد(سالروز آزادسازی خرمشهر)

اخبار و رویدادها
1400/03/02 - 09:15
پیام مهندس حسین افضلی به مناسبت حماسه سوم خرداد(سالروز آزادسازی خرمشهر)

بسم الله الرحمن الرحیم

آزاد سازی خرمشهر،نماد غرور ملی، اتحادوهمبستگی ملی است که شجاعانه برابر تجاوز بعثیان مزدور و حامیان مستکبرش ایستادگی کردند و چشم طمع آنان با همت مثال زدنی پاسداران، نظامیان و نیروهای مردمی کور شد.

بی تردید سوم خرداد و سالروز حماسه فتح خرمشهر فرصت مغتنمی است برای بازبینی و بازشناسی تاریخ بلند مقاومت ملت ایران، ملتی که با انقلاب خونین خود راه جدیدی را فرا روی بشریت گشود.

بازخوانی و ترسیم روزآمد این رخداد سرنوشت‌ساز (فتح خرمشهر)، برای نسل‌های امروز انقلاب و آینده سازان واقعی این سرزمین، حماسه آفرینی‌ها و رشادت‌های فرزندان قرآن و ولایت را برای همیشه جاودانه قرار خواهد داد.

 ضمن عرض تبریک به مناسبت فرا رسیدن ایام الله سوم خرداد (سالروز فتح تاریخی خرمشهر) محضر مردم ولایتمدار استان مازندران و گلستان و همچنین همکاران خدوم  صنعت برق ، یاد و خاطره "شهدای خونین شهر" را گرامی می‌داریم و از خداوند می‌خواهیم در حفظ و حراست از این کیان پرمهر، که با خون جوانان این سرزمین آغشته شده است،  امانتداران صالح و شایسته‌ای باشیم.

حسین افضلی

رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل

 

 

 

 

 

 

 

 

بازدید: 132