پرتال شرکت برق منطقه‌ای مازندران

/ زیر سایت ها / حوزه مدیرعامل / پایگاه خبری روابط عمومی / اخبار و رویدادها / پیام مهندس حسین افضلی به مناسبت فرارسیدن ارتحال ملکوتی امام خمینی(ره) وقیام 15 خرداد

پیام مهندس حسین افضلی به مناسبت فرارسیدن ارتحال ملکوتی امام خمینی(ره) وقیام 15 خرداد

اخبار و رویدادها
1400/03/12 - 13:15
پیام مهندس حسین افضلی به مناسبت فرارسیدن  ارتحال ملکوتی امام خمینی(ره) وقیام 15 خرداد

مهندس حسین افضلی، در پیامی فرا رسیدن 14 خرداد، سالگرد ارتحال ملکوتی بنیانگذار فقید انقلاب اسلامی ایران و همچنین قیام خونین 15 خرداد را به ملت سرافراز ایران تسلیت عرض نمود.

به گزارش روابط عمومی شرکت برق منطقه ای مازندران وگلستان،در متن این پیام چنین آمده است:

« چهاردهم خرداد ماه یادآور نام و یاد رهبر فرزانه و معمار کبیر انقلاب اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره)، شخصیتی که در پرتو ایمان به خدا و با الهام از نهضت پربار حسینی و مجاهدت های بسیار توانست پرچم با شکوه حق و حقیقت را برافراشته نماید

بی شک رحلت حضرت امام خمینی(ره)، نیز همچون حیاتش منشأ بیداری و نهضتی دوباره شد و راه و یادش جاودانه گردید. چرا که او حقیقت بود و حقیقت همیشه زنده است و فناناپذیر.

حکایت آن عبدصالح خدا و امام دلیر مردان و سبزقامت تاریخ اسلام همچنان باقی است؛ زیرا حیات این ملت به اعتبار نَفَس قدسی او امکان تجلی و بقا یافت .

امام خمینی(ره) نامی به بلندای تاریخ آزادی ‌خواهی و حق طلبی ملت بزرگ ایران اسلامی است. بزرگ‌مردی از سلاله اولیاء، متفکر بزرگ زمان و احیاگر اسلام ناب محمدی (ص). اگر چه ۳2 سال از رحلت آن مرد خدایی می‌گذرد اما همچنان امواج رهایی‌بخش انقلاب اسلامی در بحر‌ بیکران آزادیخواهی جهان پرخروش است و پهنه ای عظیم از هویت و استقلال طلبی و بیداری ملل آزاده را در برگرفته است؛ خروشی عظیم که با اراده‌ خداوند و به دست مرشد‌ الهی، پیر‌ فرزانه، خمینی‌کبیر از قیام ۱۵ خرداد سال ۴۲ آغاز شد و در ۲۲ بهمن ۵۷ به ثمر نشست.

قیام مردمی 15 خرداد ماه سال 42، در تاریخ مبارزات ملت شریف ایران علیه استبداد و استعمار بسیار حائز اهمیت است و این روز با نام، اندیشه و مسلک امام خمینی (ره) پیوندی ناگسستنی دارد و یادآور رشادت ها، ایثار و جانفشانی مردمی است که از قدرت های پوشالی نهراسیدند و پیروزی و طلوع خورشید انقلاب را در اندیشه های زلال خود به نظاره نشستند.

امروز با گذشت بیش از چهار دهه از عمر پر برکت نظام جمهوری اسلامی ایران، این نظام و انقلاب با وجود تمامی شیطنت ها و توطئه های داخلی و خارجی تحت فرماندهی و زعامت رهبری فقیه و آگاه و شخصیتی بزرگ همچون حضرت آیت الله العظمی خامنه ای، به مسیر افتخار آمیز خود ادامه می دهد و قطعاً ملت شریف ایران که به حق الگویی تمام عیار برای آزادی خواهان جهان هستند، با تمام قوا از دستاوردهای بی نظیر این نظام مقدس پاسداری خواهند کرد.

اینجانب ضمن تسلیت فرا رسیدن سالروز شهادت رئیس مکتب جعفری، حضرت امام جعفر صادق علیه السلام ،با تعظیم و ادای احترام به روح بلند و ملکوتی حضرت امام خمینی (ره) و شهدای گرانقدر قیام ۱۵ خرداد ضمن تجدید پیمان با آرمان‌های شهدای والامقام و امام راحل(ره)،  سالگرد رحلت جانسوز بنیانگذار کبیر جمهوری اسلامی ایران را تسلیت عرض نموده، از درگاه خداوند منان عزّت و سرافرازی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را در تمامی عرصه‌های جهانی و بین المللی مسألت دارم.

حسین افضلی

رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل

 

  

بازدید: 112