پرتال شرکت برق منطقه‌ای مازندران

/ زیر سایت ها / حوزه مدیرعامل / پایگاه خبری روابط عمومی / اخبار و رویدادها / رونمایی از اولین فصلنامه الکترونیکی برق پژوهی شرکت برق منطقه‌ای مازندران و گلستان  

رونمایی از اولین فصلنامه الکترونیکی برق پژوهی شرکت برق منطقه‌ای مازندران و گلستان  

اخبار و رویدادها
1400/04/05 - 11:04
رونمایی از اولین فصلنامه الکترونیکی برق پژوهی شرکت برق منطقه‌ای مازندران و گلستان   

به گزارش روابط عمومی شرکت برق منطقه‌ای مازندران و گلستان، آئین رونمایی از « اولین فصلنامه الکترونیکی برق پژوهی» و کتاب « دستاوردهای ده ساله و برنامه‌های پیش‌رو تحقیقات و کنترل کیفیت تجهیزات » با حضور مدیرعامل، معاونین، مدیردفتر تحقیقات و کنترل تجهیزات و دو نفر از اعضای هیات علمی دانشگاه بعنوان عضو کمیته تحقیقات در روز سه‌شنبه اول تیرماه سالجاری مصادف با سالروز میلاد با سعادت امام رضا(ع)، در سالن وحدت شرکت برگزار شد.

 مدیر عامل شرکت برق منطقه ای مازندران وگلستان در این مراسم بیان کرد: این فصلنامه الکترونیکی می‌تواند از اتفاقات مثبتی باشد که مسیر تکمیل و توسعه دستاوردهای حوزه‌های مرتبط با شرکت بویژه فناوری برق را برای رسیدن به مقصود، تسهیل نماید. افــزون بــر ایــن، فراهم نمــودن موقعیتی برای انتشــار آراء و پژوهش‌های محققین شرکت  در این حوزه‌ها اســت. «برق پژوهی» می‌تواند نخستین نشریه دیجیتال پژوهشی صنعت برق، که قرار است با جمع‌آوری و نگارش آخرین و جدیدترین موضوعات در دستاوردهای حوزه برق، تسهیم سازی نتایج پروژها و گزارشات فنی پروژه‌های شرکت، به گسترش ایده، شناسایی چالش شرکت و حذف موازی کاری بپردازد.  

مهندس حسین افضلی، رئیس کمیته تحقیقات شرکت برق منطقه ای مازندران وگلستان تصریح کرد: کتاب « دستاوردهای ده ساله و برنامه‌های پیش‌رو تحقیقات و کنترل کیفیت تجهیزات »، به عنوان نخستین کتاب از زمان تاسیس این دفتر می‌باشد؛ عملکرد ده ساله(90-91)، فرایندها و برنامه‌های پیش‌رو  تحقیقات و کنترل کیفیت تجهیزات را در هفت فصل بیان و به‌تصویرکشیده تا از این طریق، نقش و جایگاه ویژه تحقیقات در اعتلاء و توسعه این شرکت را نمایان نماید.

در ادامه این جلسه مهندس عنایتی، مدیر دفتر تحقیقات و کنترل کیفیت تجهیزات شرکت نیز بیان داشت: این فصلنامه و کتاب با رویکرد بیان تجربیات و ترسیم نقشه‌راه فناوری آینده شرکت توسط این دفتر طرح و تدوین شد.بی‌شک جهت عملیاتی و عرضه بدون‌ وقفه این فصلنامه لازم است با برنامه‌ریزی دقیق ، پویا و جذب مشارکت پژوهشگران و خبرگان دانشگاه و صنعت اقدام شود.

لازم به ذکر است « فصلنامه الکترونیکی برق پژوهی » و کتاب « دستاوردهای ده ساله و برنامه‌های پیش‌رو تحقیقات و کنترل کیفیت تجهیزات »،از طریق سایت تحقیقات شرکت برق منطقه‌ای مازندران و گلستان، به اطلاع پژوهشگران وکارکنان خواهد رسید.

   

   

   

 

بازدید: 411