شانزدهمین جشنواره سراسری قرآن و نماز ویژه فرزندان کارکنان وزارت نیرو

اخبار و رویدادها
1400/04/05 - 13:19
چاپ
شانزدهمین جشنواره سراسری قرآن و نماز ویژه فرزندان کارکنان وزارت نیرو

دبیر شورای فرهنگی شرکت برق منطقه ای مازندران وگلستان، از برگزاری شانزدهمین جشنواره سراسری قرآن و نماز ویژه فرزندان کارکنان وزارت نیرو در دو مرحله استانی و کشوری خبر داد

به گزارش روابط عمومی شرکت برق منطقه ای مازندران وگلستان، محمد رضا تصادقی بیان داشت: شانزدهمین جشنواره سراسری قرآن و نماز ویژه فرزندان کارکنان وزارت نیرو در سال ۱۴۰۰ در دو مقطع تحصیلی و در چهار رشته (قرائت، حفظ، مفاهیم، نماز) که در دو مرحله استانی و کشوری بصورت غیر حضوری و در صورت قرار گرفتن در شرایط مساعد بصورت حضوری برگزار خواهد شد.

وی افزود، مقطع اول شامل دوره ابتدایی(پنجم و ششم) و دوره اول متوسطه (هفتم ،هشتم، نهم) و مقطع دوم شامل دوره دوم متوسطه (دهم، یازدهم، دوازدهم) می باشد. و داوطلبان شرکت در این مسابقات تنها در یک رشته می توانند ثبت نام کرده و در مسابقات حضور پیدا کنند. مسابقات قرائت تحقیق پسران و دختران ( اذان فقط برای پسران ) و حفظ از طریق فضای مجازی برگزار میگردد. از هر رشته و هر مقطع در مرحله استانی فقط یک نفر پسر و یک نفر دختر انتخاب و میتوانند به مرحله کشوری راه پیدا کنند.

دبیر شورای فرهنگی شرکت برق منطقه ای مازندران وگلستان تصریح کرد، مسابقات رشته مفاهیم و نماز بصورت مجازی و با همکاری مرکز آموزش گیلان برگزار میگردد و سوالات این دو رشته در دو مرحله استانی وکشوری بصورت تستی و تشریحی بوده و دارای ضریب محاسبه و با محدودیت زمانی  برگزار خواهد شد.ونفرات اول مرحله استانی در صورت کسب ۷۰% امتیاز آزمون امکان حضور در مرحله کشوری را  خواهند داشت.

علاقه مندان جهت ثبت نام میتوانند از تاریخ 1400/۰4/5 لغایت 1400/۰۴/23 به دفتر امور فرهنگی و دینی شرکت برق منطقه ای مازندران وگلستان مراجعه نمایند.

 

دستورلعمل اجرایی شانزدهمین جشنواره سراسری قرآن و نماز ویژه فرزندان کارکنان وزارت نیرو

 

بازدید: 327