پرتال شرکت برق منطقه‌ای مازندران

پیام شهیدان

امور ایثارگران

>> فرازهایی از وصیت نامه شهید اصغر زاده <<
انسان یک روز به دنیا می آید و یک روز ازدنیا می رود و همه ما رفتنی هستیم چه خوب بود که در راه اسلام و در راه خدا بمیریم تا درقیامت سرافراز باشیم .

 

>> فرازهایی از وصیت نامه شهید علی آفاقیان <<
پیام به همه فرزندان و دوستان و همسرم وفامیلها: شما را قسم به خون شهدا و شما را به خدا قسم قدر و ارزش یکدیگر را بدانید و از غیبت و حسد و کبرو دروغ وحب دنیا خلاصه رذائل اخلاقی پرهیز کنید وقتی از اینها دوری جستید این قدر قوی می شوید که احساس می کنید خدا را دارید. می بینید عزیزانم بهترین هدف الله است و کسی که می تواند ما را زودتر به الله برساند خط ولایت است.

 

>> فرازهایی از وصیت نامه شهید عزیزالله دارائی <<
همه چیز در دست خداست حاکم جهان هستی اوست سفارش من به شماها اینست که امام عزیزمان را هرگز تنها نگذارید .

 

>> فرازهایی اززندگینامه شهید مهینی <<
شهید بزرگوار با شروع جنگ تحمیلی رژیم بعثی عراق علیه جمهوری اسلامی ایران با داشتن همسر و سه فرزند خردسال ، آموزش نظامی را طی نموده و در اوایل شروع جنگ تحمیلی در سال 59 مشتاقانه به جبهه های مردمی و شرف علیه متجاورزین به حقوق اسلام و مسلمین شتافت و مردانه در رزم شرکت جسته و در عملیات فتح کرخه نور ، به فوز عظیم شهادت نائل گردید.

 

>> فرازهایی از وصیت نامه شهید اسمعیل حسین زاده <<
پدر عزیزم و مادر مهربان و همسر و فرزند ان گرامی و ای وابستگان من و ای مردم دنیا بدانید که من آگاهانه در این راه مقدس قدم نهادم و چون این راه ، راه حق و راه جدم حسین ( ع ) است سالهاست که در راه اسلام قدم بر میدارم اگر دستی در بدن من بود از تابوت بیرون آورید تا تمام دوستان وبستگان ، مرا خوب نگاه کنند و همه بدانند که وقتی انسان از دنیا می رود با دست خالی از این دنیا می رود و فقط بدی و خوبی را از این دنیا می برد .

 

>> وصیت نامه شهید حاج جلیل سلمانی <<
زندگی توام با عزت و ذلت و آزادی و اسارت ملت مجاهد ما به نتیجه جنگ بستگی دارد و حداقل نتیجه این جنگ مرگ سیاسی و همه جانبه حزب بعث عراق و به محاکمه کشاندن سران تجاوز کار حزب منفور و ملحد در دادگاه انقلاب امت اسلامی جهان است.

 

>> فرازهایی از وصیت نامه رضا شاکری <<
شما هیچ وقت از هیچ چیز هراس نداشته باشید ، پدران ، مادران ، برادران ، الان اسلام در مقابل کفر واقع شده است و شما باید از اسلام دفاع وحمایت کنید. دفاع یک امر واجب برای همه کس می باشد هر کس هر مقدار قدرت دارد باید دفاع بکند و ما با سلاح ایمان و اسلام به پیش خواهیم برد.

 

>> گذری بر زندگینامه شهید غلامحسین رمضانی <<
باشروع جنگ تحمیلی بر این اعتقاد که همگان باید با شرکت در جبهه ها از اسلام دفاع نمایند ، سه بار در جبهه ها حاضر شده که در آخرین بار سال 65 درشرایطی که 58 سال از عمر شریفش گذشته بود ، توسط مزدوران خود فروخته کومله بشرف شهادت نائل آمد.

 

>> وصیت نامه شهید اسدا... (حسن) کلانتری <<
مادرجان در شهادت من گریه مکن زیرا بعضی از افراد در غالب ستون پنجم قرار دارند و ازین موقعیت سوء استفاده می نمایند .
پدر و مادر ، برادران و خواهران از شما می خواهم راه من و سایر شهدا که در راس همه حسین بن علی ( ع ) می باشند ادامه دهید و به فرمایشات و سخنان امام امت خمینی کبیر گوش فرا دهید.

 

>> فرازهایی ازسخنان شهید غفاری بای <<
1- از علائق دنیوی بکاهید و بیشتر به فکر جهان آخرت باشید. چون جایگاه اصلی ما آنجاست
2- قرآن زیاد بخوانید . زیرا قرآن قلب و چشم را منور می کند. و در مراسم دعاو دعا خوانی ، شرکت داشته باشید.
3- فرمان خدا وامام را اطاعت کرده و راه شهدا را ادامه دهید و بدانیدکه شهیدان بر گردن همه ما حق دارند.
4- خاطره شهدا ء را زنده نگهدارید.

 

زندگینامه شهید علی اکبر محمدی
شهید علی اکبر محمدی در سال 1335 در روستای بیکلاه واقع درشهرستان قائمشهر در یک خانواده مذهبی و متدین دیده به جهان گشود . ایشان دوستدار اهل بیت و با تمام وجود در راه اعتلای حق کوشیدند در سال 58 ازدواج نموده که ثمره این ازدواج یک فرزند دخترمی باشد در سال 59 آغاز جنگ تحمیلی به خدمت فرا خوانده شدند و در منطقه عملیاتی مهران مفقود الاثر شدند تا اینکه درسال 85 به عنوان شهید مفقودالجسد اعلام شهادت نمودند .

 

روحشان شاد و راهشان پر رهرو باد

بروز رسانی: 1396/03/02 - 12:02
بازدید: 1930