پرتال شرکت برق منطقه‌ای مازندران

/ زیر سایت ها / حوزه مدیرعامل / بازرس ویژه شرکت / سامانه ارتباط با بازرس ویژه

سامانه ارتباط با بازرس ویژه

بازرس ویژه شرکت

با عنایت به برنامه‌های دولت محترم در جهت مبارزه همه‌جانبه و برخورد قاطع با مفاسد اداری، این سامانه پذیرای گزارش‌های مردمی مرتبط با متن ماده 91 قانون مدیریت خدمات کشوری مبنی بر اخذ رشوه و سوء استفاده از مقام اداری، استفاده از هرگونه امتیاز، تسهیلات، حق مشاوره، هدیه و موارد مشابه در مقابل انجام وظایف اداری و وظایف مرتبط با شغل توسط کارمندان مجموعه برق منطقه‌ای مازندران و گلستان می باشد.

مراجعه کننده گرامی؛

  • شما میتوانید از طریق فرم زیر پیام خود را مستقیما به بازرس ویژه شرکت برق منطقه ای مازندران ارسال نموده و توسط کد رهگیری دریافت شده نسبت به پیگیری پیام خود اقدام فرمایید.

  • در صورت درج آدرس ایمیل یا شماره همراه صحیح، پاسخ برای شما ارسال خواهد گردید.

  • با توجه به قانون استقلال شرکتهای توزیع، لطفا درمورد [ضعف ولتاژ، درخواست روشنایی و انشعاب برق، صورت حسابهای برق و سایر موارد مربوط به مشترکین خانگی و تجاری] با شرکتهای توزیع و یا امورهای توزیع برق شهرستانها مکاتبه و یا به آدرس اینترنتی maztozi.ir مراجعه فرمائید.

  • جذب نیروی انسانی در شرکت های تابعه وزارت نیرو (شرکتهای دولتی) صرفاً از طریق شرکت در آزمون سراسری و مصاحبه امکان پذیر می باشد و اطلاع رسانی آزمون های استخدامی وزارت نیرو صرفاً از طریق سایت azmoon-niroo.ir انجام میگردد. لذا به دلیل حجم زیاد درخواست های اشتغال، پاسخگویی به این درخواست ها امکانپذیر نمی باشد.

  • اطلاعات شخصی شما کاملا محرمانه باقی مانده و هیچ شخص ثالث حقیقی یا حقوقی به آن دسترسی نخواهد داشت.